Olimpikon vitorlázó: Büszke lennék rá, ha Magyarországon valósulhatna meg egy olimpia

2 évvel ezelőtt 88
Vitorlástörténelmet írt Érdi Mária olimpikon az augusztusi világbajnokságon Hágában, ahol Magyarországról nőként először állt az olimpiai hajóosztályok dobogójának csúcsára.
Elolvasom a teljes cikket