Októbertől 2 milliós büntetést is kaphat a Telekom Terézvárosban, ha nem takarítja a telefonfülkéket

2 évvel ezelőtt 91
A kerület és a társaság csatája hónapok óta zajlik.
Elolvasom a teljes cikket