Óbuda polgármestere kilépett a DK-ból, miután a Tiszára szavazott

2 hónappal ezelőtt 24

2019-ben, polgármesterré választásomkor azt vállaltam, hogy mindenki polgármestere leszek, a döntéseim során csak a kerület érdekeit veszem figyelembe, pártpolitikai szempontokat nem érvényesítek. ...

Elolvasom a teljes cikket