Nyomoz a rendőrség a fideszes győri önkormányzati médiacég szerződései ügyében

23 órával ezelőtt 8
Pintér Bence polgármester feljelentése után különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indul büntetőeljárás a Győr+Média Zrt. működése miatt. 
Elolvasom a teljes cikket