Nyomoz a rendőrség a fideszes győri önkormányzati médiacég szerződései ügyében
23 órával ezelőtt
8
Pintér Bence polgármester feljelentése után különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indul büntetőeljárás a Győr+Média Zrt. működése miatt.