Nógrádban bukkant újabb azbesztszennyezésre a Mi Hazánk politikusa

1 órával ezelőtt 8
Nógrádban bukkant újabb, helyben ökológiai katasztrófával fenyegető azbesztszennyezésre a Mi Hazánk Mozgalom egyik politikusa - közölte keddi budapesti sajtótájékoztatóján Dócs Dávid, az ellenzéki pár...
Elolvasom a teljes cikket