Nemsokára sci-fibe illő helyeken fogunk majd bányászni

1 nappal ezelőtt 9
Évek óta halljuk, hogy kevés a nyersanyag, és nem jó helyen vannak. A bányászat jövője már nem is látható a mai térképeken, jég alatt, tenger mélyén, űrben.
Elolvasom a teljes cikket