Nem vesznek már új gépet a gazdák - de valaki így is jól jár

4 hónappal ezelőtt 24
Egyre kevesebb új gépet vásárolnak a magyar gazdák, emiatt viszont egyre magasabb a géppark átlagéletkora.
Elolvasom a teljes cikket