Nem tűri tovább az OTP Bank: ismét alkotmányjogi panaszt nyújtottak be

1 hónappal ezelőtt 26

Az OTP Bank csütörtök esti, tőzsdén megjelent közleményében jelentette be, hogy alkotmányjogi panaszt terjesztett elő az Alkotmánybíróság előtt, a kamatstop miatt.

Elolvasom a teljes cikket