Nem a leegyszerűsített kommunikáció miatt veszítettük el az értelmiséget

1 héttel ezelőtt 19
A kapcsolattartás az ország jövőjéről gondolkodó magas minőségű emberekkel és csoportokkal, az hiányzott.
Elolvasom a teljes cikket