Négy év börtönre ítélték a norvég trónörökös mostohafiát

6 nappal ezelőtt 18

Kétrendbeli nemi erőszakban és más bűncselekményekben bűnösnek találta, és négy év börtönbüntetésre ítélte a norvég koronaherceg mostohafiát hétfőn egy oslói bíróság, adta hírül az MTI.

A 29...

Elolvasom a teljes cikket