Nagyot esett a Mol, az OTP-t viszont bebetonozták – a forint nem talált kapaszkdót a lejtőn

18 órával ezelőtt 7
Gyengén teljesített a hét középső kereskedés napján a pesti tőzsde, az olajrészvény húzta le leginkább a BUX indexet.
Elolvasom a teljes cikket