Nagy István: Köszönet az agrároktatásban dolgozó tanároknak

2 évvel ezelőtt 76

A pedagógusnap alkalmából tartott elismerés átadási ünnepségen az Agrárminisztériumban azt is elmondta, nőtt az agrárszakképzésben tanuló fiatalok száma. Az Agrárminisztérium fenntartásában működő ...

Elolvasom a teljes cikket