„Mit gondol magáról?” – felbőszítette a szurkolókat Szoboszlai Dominik reakciója a City elleni méretes zakó után, de volt olyan is, aki bevédte

2 hónappal ezelőtt 35
Hangos füttyszóval jutalmazták a Liverpool szurkolói a csapat teljesítményét a Manchester City ellen 4–0-ra elveszített FA Kupa-negyeddöntő után. Szoboszlai Dominik nem vette jónéven a reakciót, csapa...
Elolvasom a teljes cikket