„Mintha marhatelepen lennénk” – évtizedek óta bűzölgő gödör keseríti meg a szegedi belvárosban élők életét

2 évvel ezelőtt 71
Jelenleg azt is nehéz kideríteni kihez tartozik a terület.
Elolvasom a teljes cikket