Milliárdokat kereshettek az osztrák exportőrök a Magyarországra eladott azbeszttel szennyezett kőzúzalékon

3 héttel ezelőtt 22
Az osztrák hatóságok évtizedek óta tudtak arról, hogy az érintett bányák azbeszttel szennyezettek.
Elolvasom a teljes cikket