Miért van ekkora vérengzés a fideszes médiánál?

6 órával ezelőtt 10
A Mediaworks-csoportnak úgy kellene hirtelen piaci alapon működnie, hogy eddig ennek morzsáit sem láthattuk, hiszen mások voltak a szempontok. A Balásy-cégek milliárdjai már most is nagyon hiányoznak....
Elolvasom a teljes cikket