Miért fizeti ki a kormány a diákmunkások bérének 75-100 százalékát?

3 nappal ezelőtt 20
Bőven van tér a foglalkoztatottság növelésére a diákok körében, ám könnyen lehet, hogy a bőkezű támogatás részben olyan pozíciókra megy, amelyek enélkül is létrejöttek volna.
Elolvasom a teljes cikket