Mi lesz az amerikai gazdasággal, ha már a hamburger is túl drága az embereknek?

4 hónappal ezelőtt 36

Szenvednek az amerikai gyorsétteremláncok, mert folyamatosan csökken a forgalmuk, ez pedig az általános gazdasági hangulatot is tükrözi – írja összefoglalójában a Financial Times (FT). Vagyis miköz...

Elolvasom a teljes cikket