Megtette bérajánlatát az Audi, kiderült, mennyivel emelnék a béreket Győrben

2 évvel ezelőtt 47
A kétéves csomag szerint idén és jövő április 1-jétől is emelnék az alapbéreket, de emellett egyszeri kifizetést és béren kívüli juttatást is ígértek a munkavállalóiknak.
Elolvasom a teljes cikket