Megszűnik a Fidesz szócsöveként számontartott Győr+ Hetilap

1 hónappal ezelőtt 28

A Szegedma után megszűnik a szintén fideszes, győri önkormányzati újság, a Győr+ Het...

Elolvasom a teljes cikket