Megszólalt az Újpest tulajdonosa a stadionépítés leállításáról

20 órával ezelőtt 12
Az Újpest FC elnöke, Ratatics Péter megszólalt azzal kapcsolatban, hogy szüneteltetik az új stadion építési engedélyére vonatkozó eljárást. A sportvezető ismét kijelentette, hogy a tulajdonos MOL elkö...
Elolvasom a teljes cikket