Megszólalt a Mol a súlyos üzemi baleset után: így áll most a helyreállítás

2 héttel ezelőtt 15

A tiszaújvárosi üzembaleset minden sérültje elhagyhatta a kórházat, ketten pedig már ismét munkába álltak - közölte a Mol. Az Olefin–1 üzem szénhidrogén-mentesítése befejeződött, így a biztonságos ...

Elolvasom a teljes cikket