Megszólalt a Magyar Orvosi Kamara elnöke, szerinte nem egy mágusnak kellene vezetnie a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézetet

4 hónappal ezelőtt 21
Ez az Orbán-kormány számára eddig nem tűnik egyértelműnek.
Elolvasom a teljes cikket