Meglepő indokokkal érvelt a sertéshús fogyasztása mellett az államtitkár

2 nappal ezelőtt 10
Bővebb véleményt mondott Búza László, az Agrár- és Élelmiszergazdaságért Felelős Minisztérium államtitkára.
Elolvasom a teljes cikket