Megfosztották kecskeméti díszpolgári címétől Matolcsy Györgyöt

4 nappal ezelőtt 10
Visszavonta Matolcsy György korábbi jegybankelnök és miniszter díszpolgári címét a kecskeméti önkormányzat közgyűlése - közölte a kezdeményező Szövetség a Hírös Városért Egyesület a szervezet közösség...
Elolvasom a teljes cikket