Megérkeztek az újabb Gripenek Kecskemétre

19 órával ezelőtt 6
Még az előző kormány négy svéd gyártmányú vadászgépet rendelt idén februárban, amelyből kettőt már május elején leszállítottak. 
Elolvasom a teljes cikket