Máris vezetnek az amerikaiak

3 nappal ezelőtt 23

A házigazda alig 10 perc után vezetést szerez, az első meccsen duplázó Balogun ment el a balszélen, sebességből megverte a védőjét, a centerezése végül az ausztrálok középső védőjéről, Burgessről v...

Elolvasom a teljes cikket