Már nem kell pótlóbuszra szállni Balatonboglárnál

2 nappal ezelőtt 19
Korlátozással, de újraindult a vasúti közlekedés Balatonlelle-felső és Balatonboglár között, már nem kell pótlóbuszra átszállni – közölte a Mávinform vasárnap este a honlapján.

Elolvasom a teljes cikket