Már csak egy sérültet ápolnak kórházban a tiszaújvárosi robbanás után

2 héttel ezelőtt 16
A baleset sérültjeinek állapota folyamatosa javul, közülük egy ember már hétvégén hazatérhetett a családjához, egy másik kedden hagyhatja el a kórházat.
Elolvasom a teljes cikket