Már 2012-ben jelezték Balog Zoltánnak a bicskei gyermekotthonban történt visszaéléseket

2 évvel ezelőtt 75
Az ombudsman akkori jelentéséből kiderül az is, hogy már a gyermekektől érkező első jelzések után eljárhatott volna szakember az ügyben.
Elolvasom a teljes cikket