Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában

1 órával ezelőtt 8
A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.
Elolvasom a teljes cikket