Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
8 órával ezelőtt
16
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.