Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

8 órával ezelőtt 16
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
Elolvasom a teljes cikket