Magyar Kupa: a hosszabbításban lőtt góllal győzött a Paks Újpesten

2 évvel ezelőtt 66
Az első és a másodosztály éllovasa, vagyis a Paks és a Nyíregyháza jutott a legjobb nyolc közé a sorozatban. A Szpari a harmadosztályú Szentlőrinc otthonában nyert, míg Bognár György csapata a hosszab...
Elolvasom a teljes cikket