Magukban is le kell építeni a nőknek, hogy mindent nekik kell csinálni, ez egyszerűen fenntarthatatlan

1 héttel ezelőtt 23
Miért érzik úgy a nők, hogy soha nincs idejük semmire? Miért nem adják meg maguknak az engedélyt a pihenésre? Többek között ezekről is szó esett a Tabu eheti adásában.
Elolvasom a teljes cikket