Lopás, garázdaság, kábítószer – húsz embert fogtak el a rendőrök a kelenföldi akció harmadik hetében

5 nappal ezelőtt 13
A rendőrség folytatja a Kelenföldi pályaudvar környékére fókuszáló közbiztonsági akciót, amelynek eddigi három hete során csaknem hetven embert fogtak el különböző bűncselekmények miatt.
Elolvasom a teljes cikket