Lemondott a baranyai önkormányzat fideszes elnöke, távozik a közéletből

3 órával ezelőtt 4

Lemondott a Baranya Vármegyei Önkormányzat közgyűlésének elnöki tisztségéről és képviselői mandátumáról a fideszes Őri László. Az MTI szerint az erről szóló írásbeli nyilatkozatát ...

Elolvasom a teljes cikket