Lemondott a Baranya Vármegyei Önkormányzat közgyűlésének elnöki tisztségéről és képviselői mandátumáról a fideszes Őri László. Az MTI szerint az erről szóló írásbeli nyilatkozatát ...
Lemondott a Baranya Vármegyei Önkormányzat közgyűlésének elnöki tisztségéről és képviselői mandátumáról a fideszes Őri László. Az MTI szerint az erről szóló írásbeli nyilatkozatát ...