Lemond a Baranya Vármegyei Önkormányzat fideszes elnöke és visszavonul a közélettől

1 nappal ezelőtt 17
Őri László azt mondta a döntéséről, hogy nem egyeztetett róla a pártközponttal, vagy Orbán Viktorral.
Elolvasom a teljes cikket