Legyen újra "szexi" a vasút! De hogyan?

1 hónappal ezelőtt 9

Késések, drága jegyek, összehangolatlan rendszerek: manapság ha lehet, kerüljük a vonatozást Európában, pedig néhány évtizede még természetes volt, hogy aki Nyugat-Európába indult, vonatra szállt. ...

Elolvasom a teljes cikket