Lecsaptak az egészségügyi kassza megdézsmálóira

2 évvel ezelőtt 192
A csalók mintegy 400 millió forintot vettek fel jogosulatlanul a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelőtől.
Elolvasom a teljes cikket