Kubatov Gábor: Ha a Fradinak az lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

1 nappal ezelőtt 7
A Fidesz vezetéséből távozó politikus azt mondja, a klubelnöki poszthoz sem ragaszkodik feltétlenül. Azt nem tudja, mennyit veszít a Ferencváros azzal, hogy a Tisza került kormányra, de azt elismerte,...
Elolvasom a teljes cikket