KSH volt elnöke: Az Orbán-kormánynak befeküdve manipulálta a statisztikákat a hivatal

1 hónappal ezelőtt 22
Mellár Tamás szerint a KSH vezetése az Orbán-kormány igényeit kiszolgálandó manipulált adatokat, egyebek mellett a szegénységi statisztikákat, de új módszertant kellene bevezetni és revíziót kellene v...
Elolvasom a teljes cikket