Kristályt terítő dílerekre csaptak le a rendőrök

2 hónappal ezelőtt 9
Nyolc dílert vettek őrizetbe a nyíregyházi rendőrök a DELTA program keretében két vármegyében; a bíróság elrendelte a letartóztatásukat - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitánysá...
Elolvasom a teljes cikket