Közzétették a túlfogyasztási dátumokat: ekkorra éli fel Magyarország az összes éves erőforrását

6 órával ezelőtt 12

Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, de még nem a zöld fordulat miatt.: idén június 24-én, azaz ma értük el a magyarországi túlfogyasztás napját. Ez közel egy hónappal későbbi idő...

Elolvasom a teljes cikket