Kovács Ákos is megnézte a Petőfi-filmet, szerinte „EZ. EGY. FILM.”

2 évvel ezelőtt 53

„Nem szeretem a kalandfilmeket. Nem bírom, ha egy filmben állandóan szól a zene” – ír...

Elolvasom a teljes cikket