Kósa Lajos visszalépett, új elnöke lett a Magyar Országos Korcsolyázó Szövetségnek

1 hónappal ezelőtt 12
A Fidesz alelnöke tizenöt éven át vezette a szövetséget, a pénteki közgyűlésen Telegdi Attilát választották az utódjáának.
Elolvasom a teljes cikket