Komoly lépés tettek a hazai élelmiszergyártók: asztalhoz ültetik az új kormányt

1 hónappal ezelőtt 19
A Felelős Élelmiszergyártók Szövetsége szakmai párbeszédet kezdeményez az új kormányzattal.
Elolvasom a teljes cikket