Kivezették a védett árat, ismét piaci árakat kell fizetni a benzinkutakon

2 nappal ezelőtt 10
A Fidesz szerint nem volt időszerű az árstop kivezetése, a Hormuzi-szoros átjárhatósága ugyanis továbbra sem biztosított. A Tisza-kormány szerint viszont már indokolatlan a rendszer fenntartása, mert ...
Elolvasom a teljes cikket