Kiütéses veszprémi győzelem

2 évvel ezelőtt 52
A női futsal NB II legutóbbi játéknapján a VESC hazai pályán ütötte ki a Kiskunhalas együttesét. Szücs Noémi tanítványai már az első játékrészben eldöntötték a találkozót.
Elolvasom a teljes cikket