Kiss László Bús Balázs gyanúsításáról: „Nagyon jó, hogy most nyomoznak. De kik a felelősei annak, hogy eddig nem tették?”

4 órával ezelőtt 8
Facebook-posztban reagált Kiss László óbudai polgármester arra, hogy a NAV őrizetbe vette és gyanúsítottként hallgatta ki Óbuda korábbi fideszes polgármesterét, Bús Balázst a 17 milliárd forintos hűtl...
Elolvasom a teljes cikket