Kirúgták a mentőszolgálat főigazgatóját, Csató Gábort – Két nap alatt lefejezték a teljes rendvédelmi és egészségügyi vezetést

3 héttel ezelőtt 13
Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter azonnali hatállyal felmentette az Országos Mentőszolgálat főigazgatóját, Csató Gábort. Kilenc év után távozik a szervezet éléről a politikai botrányoktól sem mente...
Elolvasom a teljes cikket