Kirúgták a mentőszolgálat főigazgatóját, Csató Gábort – Két nap alatt lefejezték a teljes rendvédelmi és egészségügyi vezetést
3 héttel ezelőtt
13
Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter azonnali hatállyal felmentette az Országos Mentőszolgálat főigazgatóját, Csató Gábort. Kilenc év után távozik a szervezet éléről a politikai botrányoktól sem mente...